קצת עלינו

מי אנחנו ומה אנחנו עושים?

חברת Alios מציעה שיווק 360 לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים. במטרה לבדל את לקוחותינו ממתחריהם אנו מקפידים על פרסומים תוססים יותר, מקצועיים יותר ויצירתיים יותר ומתאימים את התכנים ללקוחותינו על פי אפיון מדויק של קהל היעד במטרה להפוך את הפרסום לוויראלי, שונה ומיוחד.

אנו מקפידים על התמקצעות ולמידה על בסיס יומי במטרה לספק ללקוחותינו את הפרסום האפקטיבי והחדשני ביותר ולהבטיח תוצאות מעל למצופה. באמצעות הגשת תוכניות אסטרטגיות שיווקיות, ניתוח שוק, מעקב אנליטי, הפקת לקחים ו-AB Testing על הפעולות השונות שאנו מבצעים, אנו יכולים להתחייב על שיפור התוצאות של לקוחותינו בכלל השירותים שאנו מציעים.

אנו מתחייבים לכלל לקוחותינו על שירות אמין, שקיפות לאורך כל הליכי הפרסום, הצגת דו"חות מפורטים על תהליכי העבודה, עבודה מקצועית ושירות ברמה הגבוהה ביותר.

0
לקוחות מרוצים
0
קמפיינים שנוהלו
0
פניות ללקוחות
0
תכנים שנכתבו
0
לייקים לעמודים
0
אתרים שנבנו

האנשים

בעלי התפקידים

 • גיא ירושלמי
  גיא ירושלמי מנהל רשתות חברתיות

  סטודנט לפרסום ותקשורת שיווקית, בעל ניסיון רב בניהול קמפיינים של מותגים מובילים ברשתות החברתיות השונות. אחראי על ניהול עמודי המותג של הלקוחות וניהול הקמפיינים הממומנים ברשתות Facebook, Instagram ו-LinkedIn.

 • צביקה פסח
  צביקה פסח מנהל קמפיינים

  בוגר בהצטיינות במכללות Hacker U ו-אקטיביטק, מוסמך Google Partners ומתמחה באופטימיזציה ושיפור יחסי המרה של קמפיינים ממומנים. אחראי על ניהול התקציב המדיה של הלקוחות ושיפור יחסי המרה בפלטפורמות השונות.

 • אלירן דורון
  אלירן דורון מנכ''ל

  בוגר בהצטיינות במכללות Hacker U ו-אקטיבטק. מוסמך Google Partners, כותב תוכן בנושא שיווק במגוון פורטלים מובילים ומרצה בתחום. מנהל השיווק של "פיפלביז" ומתמחה באופטימיזציה, קידום אורגני וניהול תוכן.