שירותים

איך אנחנו יכולים לעזור לכם?

חברת Alios מציעה מעטפת שיווק ללקוחות קטנים, בינונים, גדולים ובינלאומיים. אנו מקפידים על שקיפות ואמינות לאורך כל הדרך באמצעות הצגת דו"חות חודשיים מהימנים והצגת תוכניות אסטרטגיות לחודש העוקב. באמצעות אפיון ומחקר שוק לכל לקוח, אנו מתאימים את התכנים הפרסומיים על מנת להפוך את העסק למותג ואת התכנים לוויראליים ברשת.

בניית אתרים

לכולם היום יש אתר אינטרנט, כמה מהם מקבלים פניות של לקוחות דרכו? בניית אתרי תדמית, חנויות וירטואליות ופיתוח אתרים תוך אפיון מקצועי והתאמה לקהל היעד של העסק.

ניהול קמפיינים

באילו אתרים הלקוחות שלך גולשים? ניהול קמפיינים תוך שמירה על יחסי המרה רווחיים, שיווק מחדש לגולשים שנטשו את האתר וניתוח אנליטי שימקסם את הרווחים שלך ויחזיר את ההשקעה במהירות.

קידום אורגני

באילו ביטויים אתר האינטרנט שלך מופיע? ייעוץ מקיף לגבי בחירת הביטויים, דו"חות חודשיים מפורטים לגבי העבודה, בניית אסטרטגיה מקצועית לקידום ולקוחות במקומות הראשונים בביטויים תחרותיים.

רשתות חברתיות

פתיחת עמודים עסקיים ברשתות החברתיות ניתנת בחינם, למה שתשלם? ניהול קריאיטיב, גרפיקות, ניהול ממומן, קמפיין לידים ופילוח לקהלי יעד רלוונטיים שיהפכו את העמוד שלך לויראלי.

כתיבת תוכן

יש מגוון פרילנסרים המציעים מחירים נמוכים ברחבי הרשת, למה לך לקנות אצלנו? אנו כותבים בפורטלים הגדולים ביותר במדינה ויוצרים תוכן ויראלי ללקוחות, כזה שזוכה לצפיות רבות ומסייע לקידום האתר.

הדרכות

למה שלא תלך ללמוד במכללות? אנו מרצים באוניברסיטת בר אילן, כותבים בפורטלים המובילים בתחום השיווק ומתאימים את תוכניות הלימוד בהתאם לצרכי התלמיד ומעבירים הדרכות למנהלי שיווק של חברות גדולות.