מילות מפתח

מילות מפתח ושימוש נכון בהם בטקסט, בכותרות ובתגיות מרכיבים את אחד הכלים החזקים לקידום אתרים ומאפשרים גם לעסקים קטנים למשוך לקוחות דרך ביטויים שונים עם נפח חיפוש. אמנם מנוע החיפוש של Google מעודד תחרות ומאפשר אותה גם לעסקים הקטנים, חברות קידום אתרים רבות משתמשות בקישורים חזקים על מנת לקדם את אתרי האינטרנט שלהם. מילות המפתח הם אחד מהפרצות שכל עסק קטן יכל לפרוץ דרכו ולהגיע אל הלקוחות אשר מחפשים את שירותיו…

קידום אתרים אורגני הוא תהליך ארוך אמנם, אך יכל להיות פשוט במידה ובעל האתר מבין את “חוקי המשחק”:

תוכן הוא אחד המרכיבים החזקים והחשובים ביותר לתהליך קידום האתרים. באמצעות Cookies ומילות מפתח נכונות, נוכל למשוך את הלקוחות לאתר האינטרנט שלנו באמצעות הופעה בעמוד הראשון של מנוע החיפוש. איך עושים זאת?

ראשית, עלינו להציג כלי שכל מקדם אתרים ובעל אתר ובכלל, כל אדם שעוסק בשיווק דיגיטלי חייב להכיר:

כלי מילות מפתח

כלי מילות המפתח של גוגל, אמנם פותח על מנת לעזור לבעלי אתרים ובעלי עסקים להרכיב את מסע הפרסום שלהם ב-Google Adwords, אך מהר מאד אומץ על ידי המקדמי אתרים האורגניים. באמצעות הכלי, נוכל להבין את נפחי החיפוש לכל מילות המפתח הקשורות לעסק שלנו ולהתעדכן בתחרות על הביטויים הללו.

לקריאה רחבה על כלי לתכנון מילות מפתח של גוגל.

לאחר שערכנו את רשימת הביטויים שבה אנו מעוניינים להתמקד ולקדם את הביטויים שבה, נתחיל לכתוב את התוכן באתר האינטרנט שלנו תוך כדי שילוב מילות המפתח השונות בכותרות (H1.H2 וכו’..) ובאמצעות פיזורן בחלקים שונים בתוכן שבאתר.

על מנת שתבינו את החשיבות:
כתב ספורט המעוניין לכתוב כתבה על רונאלדו ומסי, יכל להשתמש בביטוי “מסי נגד רונאלדו” ככותרת לכתבה. לא תאמינו אבל בממוצע מחפשים את הביטוי הנ”ל 320 פעמים בחודש במנוע החיפוש של Google.co.il. בעולם הביטוי Messi Vs Ronaldo, נכתב יותר מ-90,000 פעמים בחודש במנוע החיפוש של Google.com.

כך, יכל כתב הספורט למשוך גולשים המעוניינים לקרוא כתבות בנושא. מעבר לשימוש בביטוי הנ”ל למטרת קידום, הכותרת טובה

ומושכת את קהל הגולשים להיכנס לכתבה.

עכשיו נחזור לעסק שלכם,

נתחיל מהעובדה, שעצם זה שהגעתם לכתבה היתה הודות לכך שרשמתם “מילות מפתח” בגוגל. אנו ממליצים לחשוב על כותרת מתאימה הן למטרת הקידום (לאחר חיפוש מעמיק של ביטויים הקשורים לתחום שלכם בכלי לתכנון מילות המפתח) ושתשלב בתוכה חווית משתמש UX על מנת שתמשוך גולשים להיכנס ולקרוא אותה.

שיהיה בהצלחה…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *