איך לנהל את דמי הפנסיה שלך באופן עצמאי

איך לנהל את דמי הפנסיה שלך באופן עצמאי כך שגם אתה תוכל לקבל שליטה מלאה על תיק ההשקעות שלך?
לאפליקציית רובין הוד הפתרון לבעיה אשר תאפשר לך לראות בשקיפות מלאה כמה באמת אתה משלם ולחסוך לך הרבה מאוד כסף.

אפליקציית רובין
אפליקציית רובין

איך לנהל את דמי הפנסיה שלך באופן עצמאי ופשוט

הרשו לנו לשאול אתכם שאלה, כמה כסף אתם משלמים על ניהול התיק הפנסיוני שלכם? רבים האנשים אשר אינם מודעים לעמלות הגבוהות אשר עליהם לשלם מדי חודש בחודשו עבור אלו אשר מנהלים עבורם את חיסכון הפנסיה שלהם.

אפליקציית רובין ניהול פנסיה שמה לעצמה לדגש להוריד את יוקר המחיה. הודות לטכנולוגיה החדישה של סביבת הפיתוח של האפליקציה, כל אדם יכול להירשם אל האפליקציה בחינם ללא עלות ולהזין את הנתונים האישיים שלו ולאחר מכן לצפות בזמן אמת במספרים המייצגים את העלות הממשית של דמי הניהול של התיק הפנסיוני האישי שלכם.

לאחר שתרשמו אל אפליקציית רובין לניהול פנסיה תוכלו לקבל הצעות אלטרנטיביות של מתחרים אשר באמצעותם תוכלו להוזיל את עלות דמי הניהול אותם אתם נדרשים לשלם חודש בחודשו עבור חברות הביטוח.

לכן, במידה ויש לכם מטרה טובה אשר לשמה תהיו מעוניינים להשקיע את כספכם, כדאי מאוד שתפנו אל חברות אחרות אשר יוכלו להציע לכם הצעה טובה יותר, זולה יותר ובתנאים נוחים יותר.

ניהול התיק הפנסיוני באופן עצמאי זו אולי לא האופציה הטובה ביותר, אך במידה והחלטתם לקחת את זה צעד אחד קדימה, אין ספק כי ניהול פנסיה בעלות נמוכה יותר ובתנאים משופרים יותר יכול להישמע כמו רעיון מצוין להורדת יוקר המחיה בישראל. חשבו על הסכום אותו הייתם יכולים לחסוך במשך כל השנים הללו אשר היה הולך ומצטבר עם הזמן. אתם תוכלו להגיע ללא ספק לאלפי שקלים לכל הפחות ואולי גם ל-5 ספרות אשר אותם תוכלו להשקיע לכל מטרה אחרת במקום בחברות ביטוח יקרות אשר דורשות דמי ניהול גבוהים במיוחד.

ההרשמה לאפליקציית רובין היא בחינם. תוכלו להוריד אותה למכשיר הנייד שלכם אל מערכת האנדרואיד ועבור ה-IOS.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *