גם אם אתם לא אנשי עסקים או בעלי הון ענקי – נדל”ן מסחרי יכול להיות הצעד הראשון לשם

גם אם אתם לא אנשי עסקים או בעלי הון ענקי – נדל”ן מסחרי יכול להיות הצעד הראשון לשם

תחום הנדל”ן היום פתוח לרווחה לכל אדם שרואה בהשקעה בנכסים הזדמנות. ההזדמנות יכולה להיות ליצירת הכנסה נוספת לו ולמשפחתו, למכירה של נכס ברווח מהיר או לרכישה של נכס כדי שיהיה גיבוי כללי למשהו אחר (לדוגמה לצורך שעבוד הנכס לטובת משכנתא עבור הילדים כאשר השכירות מהנכס משלמת את המשכנתא או לפחות את רובה. בדרך זו הם נהנים מבית משלהם באזור שהם רוצים ואלו הדירה נשארת נכס בבעלות המשפחה עם סיום תשלום המשכנתא). כמו כן, עבור רבים, השקעה בנדל”ן ורכישת נכס הוא צעד ראשון בדרך להפיכה לאיש עסקים או יזם נדל”ן גדול יותר.

סוגי השקעות בנדל”ן:

ישנם כמה סוגי נדל”ן שכדאי לכם להכיר:

  • רכישת קרקע – הכוונה היא לרכישה של קרקע המיועדת לבנייה או קרקע חקלאית המיועדת לעסקי החקלאות.  
  • נדל”ן מסחרי – חנויות, משרדים, אזורי תעשייה, מפעלים, מרכזים מסחריים, מחסנים ועוד.
  • נדל”ן למגורים – דירות המיועדות למגורים, בנייני מגורים, דירות יוקרה וכו’.

כיצד מרוויחים מנדל”ן?

כל אחד יכול להכניס כסף מנדל”ן. ניתן להשכיר את הנכס (בין אם זה דירה למגורים, שטח חקלאי למשל או משרדים/חנויות) וליהנות מהכנסה חודשית בגובה השכירות שתבקשו. כדי להרוויח מנדל”ן ולא סתם להכניס או לגלגל כסף בלי מחשבה – צריך לתכנן היטב את עלות הנכס, פוטנציאל התשואה השנתית שלנו ומרכיבים רבים אחרים הקשורים בנכס, באזור רוכשים את הנכס ובדברים אחרים שעשויים להשפיע עליו. לדוגמה אם באזור מסוים נבנית תחת רכבת חדשה המנגישה את התחבורה הציבורית לתושבי האזור – ערכי הדירות באזור יעלו וכדאי להשקיע שם. גם מתי רוכשים את הנכס הוא עניין קריטי ולכן כדאי להיצמד לחברת נדל”ן מקצועית ומנוסה שתלווה אתכם.

האם כדאי להשקיע בנדל”ן המסחרי?

הנדל”ן המסחרי כולל שטחים הקשורים לתעשייה ומסחר. בדרך כלל יהיו אלה חנויות, מחסנים או משרדים. מכיוון שכמות העסקים הנפתחים מדי שנה הולכת ועולה כך עולה הביקוש גם לנכסים מסוג זה. הבניינים הישנים של המשרדים הנמצאים ברחובות צפופים במרבית הערים בארץ כבר לא רלוונטיים ואנשים מחפשים יותר יוקרה, יותר נוחות, יותר אסתטיקה ויותר סדר. על כן נבנים משרדים חדשים כל הזמן, חנויות באזורים מרכזיים ועוד.

לא צריך להיות איש עסקים מצליח או עשיר כדי לקנות נכס מניב. כל מה שצריך לעשות הוא להיצמד לאלה שעושים את זה נכון ולהשקיע ביחד אתם.

למידע נוסף על נדל”ן מסחרי >>

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *