לא משנה למי הצבעתם בבחירות האחרונות, או באלו שלפניהם, כאן תבחרו את ההשקעה הנכונה – רק בשבילכם.

לא משנה למי הצבעתם בבחירות האחרונות, או באלו שלפניהם, כאן תבחרו את ההשקעה הנכונה – רק בשבילכם.

השנה האחרונה בישראל הייתה ללא ספק בסימן הבחירות לראשות הממשלה. פעמיים הלכנו לבחירות ונכון לרגע כתיבת המאמר עוד אין סיכום על הרכב ממשלה כך שאנו קרובים מתמיד לבחירות בפעם השלישית. למזלנו, הבחירות בחיים שלנו ומה לעשות עם הכסף שלנו – תלויות רק בנו ולא במדינה שלימה או בחברי הכנסת הנכבדים. אם כן, במידה ויש לכם קצת כסף בצד להשקעה, החליטו כיצד תרצו להשקיע אותו: באיזה נכס, באיזו מדינה, איזה סכום תשקיעו ועם איזו חברת נדל”ן לעבוד.

הבחירה היכן להשקיע את הכסף שלכם:

גם בארץ אבל בעיקר בחו”ל יש הרבה מאוד אופציות של רכישת נדל”ן. הנדל”ן בחו”ל ובעיקר באירופה משגע את יזמי הנדל”ן הישראלים בשנים האחרונות. לא שישראלים לא השקיעו בנדל”ן מעבר לים בעבר אך כיום זה תופס תאוצה כמו אש בשדה קוצים בשל הפוטנציאל הכלכלי האדיר, הנגישות, האינטרנט שמאפשר לנו ללמוד על הנכסים שלנו והסביבה שלהם במדינת היעד ועוד. מדינות כמו רומניה מאז ומתמיד היו השקעה טובה אולם עם המשבר הכלכלי העולמי ב2008 הם ספגו מכה. מאז הם השתקמו והפכו לאחד היעדים החמים עבור יזמים ישראלים.

מדוע דווקא ברומניה?

להרבה מהאזרחים בישראל יש חיבור לרומניה ולעם הרומני בשל השורשים שלהם במדינה זו אולם לא רק רומנים משקיעים ברומניה. לאחר המשבר הכלכלי העולמי החלה הממשלה לקדם חוקים ומיזמים לשיפור הכלכלה במדינה וכן גם הקימו מיזם בשיתוף עם הבנקים במדינה להעניק הלוואות בערבות המדינה לאזרחים רומנים על מנת שאלה יוכלו לקנות בית משלהם. הביקוש גדל ואז החלו יזמים מישראל ומהעולם כולו להשקיע בבניית דירות קטנות ובינוניות המתאימות לקהל היעד המקומי בכדי לספק היצע מספק. הרווחים בשמיים וכולם מרוצים. היום גם אתם יכולים בקלות להשקיע בפרויקטים ובדירות ברומניה עם חברת חג’ג’ אירופה.

אל תשכחו את חברת הניהול:

חברת ניהול היא חברת נדל”ן האחראית על הנכס שלכם בחו”ל בתמורה לתשלום חודשי מסוים נמוך מאוד ביחס למה שהיא מספקת. בין היתר תספק חברת הניהול עזרה במציאת דיירים, גביית שכירות, ניהול הוצאות הבית, התנהלות מול רשויות המיסים המקומיות, שליחת אנשי מקצוע בהתאם לצורך ועוד.

למידע נוסף על השקעות נדל”ן באירופה >>

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *