משרדים למכירה או להשכרה – למה היום פרויקטים כאלו משווקים לציבור רחב יותר?

משרדים למכירה או להשכרה – למה היום פרויקטים כאלו משווקים לציבור רחב יותר?

בעבר כדי לרכוש משרד היית צריך להיות עסק חזק ומבוסס כלכלית. גם היום, כדי לרכוש משרדים גדולים ומפוארים צריך להיות עסק מבוסס כלכלית, אולם כיום יש אפשרויות רבות אחרות לרכישת משרד: גם רכישה של משרדים קטנים יותר במאות אלפי שקלים בלבד, גם השתתפות בקבוצות השקעה לרכישה/בניית בניין משרדים מפואר ועוד. מלבד נושא הרכישה גם המשרדים מוצעים היום למכירה ליותר ויותר אנשים ובתי עסק.

כמעט כל עסק צריך משרד:

במציאות המתקדמת דיגיטלית שאנו חיים בה כיום אנו עדים לצמיחה מטאורית בכמות העסקים הנפתחים מדי שנה. יותר אנשים מובעים לתודעה ש”אפשר”. אפשר להצליח, אפשר להקים את העסק שחלמנו עליו ולהיות עצמאיים. הבנקים וגופים שונים בסיוע קרנות ממשלה עוזרים לקבל הלוואות לצורך פתיחה ותפעול של עסקים ואילו עסקים אלה חיוניים ליצירת האיזון בעולם שאנו חיים בו. אנו מומחים לנדל”ן אך אם נצטרך לרכוש רכב – נלך לחברה המייצרת ומוכרת רכבים. אם נרצה עבודת נגרות למשרדים שלנו או לדירות שאנו בונים – נזמין נגר וכך הלאה. בשל הכמות ההולכת וגדלה של עסקים בישראל יש ביקוש גדול יותר למשרדים, בעיקר משרדים קטנים יותר, שבהם בעלי המקצוע יוכלו לתפעל משם את העבודה שלהם, הניירת וכל מה שכרוך בניהול העסק שלהם. במידה ויש להם כמה עובדים או יותר – מן הסתם שצריך להיות משרד שיכיל את העובדים מדי יום.

היום כבר לא צריך למכור את הבית כדי לקנות משרד:

כמובן שאם אתם מחפשים לרכוש משרדים מפוארים המחירים יהיו בהתאם, אולם אם אתם מחפשים משרדים צנועים יותר, קטנים יותר, המתאימים לעובד אחד או כמה עובדים, תוכלו למצוא אותם גם במחירים של כמה מאות שקלים שקלים בלבד. לא צריך למכור או למשכן את הבית שלכם בשביל לרכוש משרד וכי עסק שעובד יפה תקופה יכול בהחלט לחסוך סכום כזה או לקבל עזרה מהבנק במימון הוצאה. לאחר המשרד הופך להיות הנכס שלכם. תוכלו לעבוד בו או להשכיר אותו כרצונכם.

רוצים להרוויח תשואה גבוהה ולהיות בעלי משרדים משלכם?

הצטרפו אלינו בחברת אילה אגם המשווקת משרדים למכירה ולהשכרה בכל רחבי הארץ, מפרויקטים קטנים ועד פרויקטים יוקרתיים.

לפרטים נוספים על משרדים למכירה >>

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *